Į pirmą puslapį

Caritas

Per Caritas organizaciją Bažnyčia rūpinasi ligoniais, vargšais, kaliniais, neturinčiais nakvynės ir reikalingos globos nesulaukiančiais įvairaus amžiaus žmonėmis. Caritas yra įrankiu, struktūra gailestingajai meilei plėtoti ir ugdyti Bažnyčios bendruomenę. Šios struktūros pašaukimas — tikėti ir kitiems atskleisti karitatyvinės veiklos svarbą. Karitatyvinė veikla yra viena iš privalomų Bažnyčios misijos formų.

Caritas veikia ir Vilniaus arkikatedros parapijoje:

 

IŠKLAUSYMO TARNYSTĖ

 

Turi bėdų ar neįveikiamų problemų? Ateik į Katedros Caritą ir papasakok! Carito „Išklausymo tarnystės“ savanoriai budi: kiekvieną pirmadienį nuo 17:30 iki 18:30 val. Katedros parapijos namuose adresu: Tilto g. 1A.

 

Mes pasirengę išklausyti Tave ir drauge ieškoti galimų išeičių bei sprendimų. Registruotis pokalbiui kitu laiku galima:

katedrosburelis@gmail.com arba telefonu: 8-687-22422.

 

 

 ŠEIMŲ DRAUGYSTĖ

Kviečiame parapijos bendruomenės šeimas, bendrauti, drauge leisti laisvalaikį, palaikyti ukrainiečių šeimas Vilniuje. Susidomėjusius prašome kreiptis į Liną, tel. 8 675 23010,el. paštas: katedrosburelis@gmail.com.

 

TEISININKO KONSULTACIJA

Katedros parapijos namuose (Tilto g. 1 A) antradieniais nuo 15 iki 17 val. galite susitikti su teisininku teisinei konsultacijai. Susitikimą būtina iš anksto suderinti telefonu 8 671 23069.

Dėl savanorystės, ar kitais su Caritas susijusiais klausimais, galima kreiptis į Vytautą,

tel. 8 670 79986

el. paštas: katedrosburelis@gmail.com

 

 

aukštyn